Rezydencje Parkowe Bielany-Warszawa

 

Nominacja w konkursie "Życie w Architekturze" 1999, 2005

 

Osiedle położone jest w parku z dużym stawem. Nieruchomość ma powierzchnię 32000 m2 i znajduje się w sąsiedztwie Lasku Młocińskiego. Teren zabudowany jest zaledwie w 10%, jego wartość rekreacyjna jest bardzo duża. Zabudowa obejmuje zaledwie 9 domów apartamentowych z luksusowym wyposażeniem, o najwyżej dwóch piętrach i z garażem podziemnym. Niektóre budynki wyposażone są w windę. Teren jest ogrodzony i strzeżony.

 

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Wisłostradą i ulicą Marymoncką, dojazd do centrum zajmuje 10 minut jazdy samochodem (brak korków w godzinach szczytu!). Dojście do najbliższego przystanku autobusowego zajmuje 3 minuty.

Naturalnie, również mieszkania przeznaczone na wynajem spełniają najwyższe wymogi jakościowe i dzięki naszej własnej administracji utrzymywane w najlepszym stanie.

 


Plan   dojazdu

Przykłady:

 

Mieszkanie 4-pokojowe, 115 m2, balkon 15 m2, pierwsze piętro, parkiet, dwie łazienki z luksusowym wyposażeniem, kuchnia wyposażona (zmywarka), piwnica, miejsce w garażu podziemnym, z widokiem na staw.

Do zasiedlenia od zaraz - cena do uzgodnienia (własna terma)


Mieszkanie 4-pokojowe, 150 m2, taras 18 m2, pierwsze piętro z windą, parkiet, dwie łazienki z luksusowym wyposażeniem, kuchnia wyposażona (zmywarka), piwnica, miejsce w garażu podziemnym.

Do zasiedlenia od zaraz - cena do uzgodnienia (własna terma)


Penthouse: mieszkanie 4-pokojowe, 160 m2, taras 90 m2, z bezpośrednim dostępem windą, parkiet, dwie łazienki z luksusowym wyposażeniem, kuchnia wyposażona (zmywarka), piwnica, miejsce w garażu podziemnym.

Do zasiedlenia od zaraz - cena do uzgodnienia (własna terma)

 

 Informacji dotyczących wielu innych mieszkań można zasięgnąć pod numerem telefonu (+48 22) 864 18 29, 834 90 85 lub e-mail casa@casa.com.pl