Rezydencje Parkowe Bielany - Warszawa

 

Wyróżnienie w konkursie "Życie w Architekturze" 1998-99

 

 

Osiedle położone jest w parku z dużym stawem. Nieruchomość ma powierzchnię 32000 m2 i znajduje się w sąsiedztwie Lasku Młocińskiego. Teren zabudowany jest zaledwie w 10%, jego wartość rekreacyjna jest bardzo duża. Zabudowa obejmuje zaledwie 9 domów apartamentowych z luksusowym wyposażeniem, o najwyżej dwóch piętrach i z garażem podziemnym. Niektóre budynki wyposażone są w windę. Teren jest ogrodzony i strzeżony.

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z Wisłostradą i ulicą Marymoncką, dojazd do centrum zajmuje 10 minut jazdy samochodem (brak korków w godzinach szczytu!). Dojście do najbliższego przystanku autobusowego zajmuje 3 minuty.


Lasek Młociński

Wykonanie charakteryzuje się najwyższą jakością, budowa prowadzona jest według zachodnich standardów i ze szczególna dbałością o indywidualne wymagania klientów. Projekt został wyróżniony w jednym z ważniejszych konkursów architektonicznych.

Mieszkania wykonywane są w standardzie "pod klucz". Bierzemy pod uwagę życzenia dodatkowe klientów typu: glazura, terakota, podłogi, czy wymagania dotyczące białego montażu. Na życzenie prowadzimy również prace w zakresie projektowania wnętrz.

Dzięki administracji prowadzonej we własnym zakresie jej koszty są zredukowane do minimum.

 


Plan dojazdu
Przykłady:

 Mieszkanie 4-pokojowe, 115 m2, balkon 15 m2, cena do uzgodnienia


mieszkanie 3-pokojowe, 105 m2, taras 47 m2, cena do uzgodnienia.


Penthouse Mieszkanie 3-pokojowe, 90 m22, taras 60 m2, cena do uzgodnieniaInformacji dotyczących wielu innych mieszkań można zasięgnąć pod numerem telefonu (+48 22) 864 18 29 lub e-mail casa@casa.com.pl